Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski radny stracił prawo jazdy za prędkość

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2016 r. o 20:59 Powrót do artykułu
Wywalić darmozjada albo chociaż zawiesić. Samochód jest jak broń przy takiej prędkości jakieś dziecko wybiega na ulicę i nieszczęście gotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by żyło się lepiej a woda ciepła w kranie płynęła nam dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy aby polski aparat ucisku nie przegina w karaniu?...
Przecież Twoi pracodawcy z PO_PSL nadal są na wolności - więc o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad ta nienawiść. pojechał ze to i zapłaci. a czy wszyscy WY robice wszystko zgodnie z przepisami? a płacicie wszyscy abonament rtv? no? lużniej w portkach? miłego dnia. i troche wiecej dystansu. a pan radny obiecał ze zapłaci. wiec o co kaman? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOD i Komisja Wenecka powinny się tym zająć. Co na to Ryszard?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać prawko radnemu PO? To łamanie demokracji i praworządności! Atak aparatu władzy na radnego opozycji. Żądamy sankcji wobec Polski. Unio, Schulzu, andżelo RAAAATUJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam radnego nie bronie, ale w wawie na wisłostradzie i innych ścieżkach, warszawiacy tną powyżej 100czki, a , że na lubliniaka trafiło, pech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wyscie wszyscy powariowali? nie macie sie czym zajmowac tylko takimi ***ami? radny tez czlowiek i kazdemu moglo sie zdarzyc. juz bez przesady.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
News dnia po prostu. Przekroczył prędkość i dostał karę. Nie on pierwszy i pewnie nie ostatni. JAk by dostał mandat za wyprowadzanie psa bez kagańca ale na smyczy to też byście zrobili z tego "sensacyje". Zajmijcie się czymś pożytecznym a nie robicie z siebie gazetę pokroju Faktu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał ulicą Warszawy ? To jest taka ulica ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać prawko radnemu PO? To łamanie demokracji i praworządności! Atak aparatu władzy na radnego opozycji. Żądamy sankcji wobec Polski. Unio, Schulzu, andżelo RAAAATUJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stracić prawo jazdy,to żaden dramat.Nigdy nie zabiegałem o zrobienie prawa jazdy,mam wykształcenie wyższe,znam biegle trzy języki obce / rosyjski,francuski,angielski /,całe życie dobrze zarabiałem / wolny zawód /,pociągami i autobusami zjezdziłem indywidualnie całą Europę i kilka krajów pozaeuropejskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...